DOSTLAR FİLMCİLİK VE TİYATRO LTD.ŞTİ. (Genco Erkal) Telefon Numarası

Adres : Tomtom Mah. İstiklal Cad. Muammer Karaca Çıkmazı 3 Karaca Tiyatrosu Beyoğlu, İstanbul

Telefon : 0 (212) 2525935DİĞER FİRMALAR

  • TİYATRO ÖTEKİ HAYATLAR Adres : İhsaniye, Bestekar Selahattin Pınar Sok. 47 D:1 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4921634
  • TAL Adres : İnönü Mah. Cumhuriyet Cad. 89 Şişli, İstanbul Telefon : 0 (212) 2411051
  • Ali Kamil Poyrazoğlu Adres : Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. Şişli, İstanbul Telefon : 0 (212) 2404344
  • ŞÖHRET TİYATROSU Adres : M. Şevket Paşa Mah. Mithatpaşa Cad. Gürbüz Sok. 1/B Şişli, İstanbul Telefon : 0 (212) 2507728
  • İSTANBUL TEMAŞA TİYATROSU Adres : Fulya Mah. Büyükdere Cad. 64 Somer Apt. K:6 D:15 Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul Telefon : 0 (850) 8402324

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

DOSTLAR FİLMCİLİK VE TİYATRO LTD.ŞTİ. (Genco Erkal) TELEFON

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

DOSTLAR FİLMCİLİK VE TİYATRO LTD.ŞTİ. (Genco Erkal) İLETİŞİM

Bir firmanın veya kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Devlet kurumları, özel firmalar, doktorlar veya aradığınız herhangi bir kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kurum ve kuruluşun konum bilgisi ve adresi gibi detaylarıda sitemizden görebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki tüm işletme veya kurumların telefon numarası adresileri gibi bilgilerini toparlamaya ve sizelere kusursuz bir rehber deneyimi vermeye çalışıyoruz. Bu deneyiminizi en iyi hale getirebilmek adına mühendislerimiz sürekli çalışıyor ve yeni işletmeleri sizzler için rehberimize eklemeye devam ediyor. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka rehberimizde yer alın ve işletmenizi milyonlara tanıtın.

DOSTLAR FİLMCİLİK VE TİYATRO LTD.ŞTİ. (Genco Erkal) ADRES

Tüm bunların yanında, günümüz ekonomik durumunda insanların sık sık bankalara işi düşüyor, gerek acil nakit ihtiyacı gerekse bir mal alımında bankalar ve finans kurumlarına başvuruyoruz. Tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetin alımındada bu tarzda finans kuruluşlarının sayfalarca sözleşmeleri var ve okumadan bu sözleşmeleri imzalamak durumunda kalıyoruz, bddk kontrolünde olan bu tarzda işletmeler güvenilir olsa bile, eğer titiz bir tüketici iseniz mutlaka bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Aradığınız bir firmanın iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaştınız, ama iletişim bilgileri firma tarafından güncellenmemiş, o zaman lütfen eğer siz ulaştıysanız güncel iletişim bilgilerini ilgili firmanın yorum kısmına yazın ki sizden sonra aynı firmayı arayan kullanıcılara daha doğru bilgi verebilelim. Yardım ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

DOSTLAR FİLMCİLİK VE TİYATRO LTD.ŞTİ. (Genco Erkal) YORUMLAR

Akşam acıktınız ve canınız çok sevdiğiniz veya yemek istediğiniz bir şey arıyor. Size en yakın gıda servisi yapan yerleri görmek ve siparişinizi vermek için gıda kategorimizdeki gfirmalara göz atabilirsiniz. Bu sayede canınızın çektiği yemeği sipariş ederek paket servis ile hizmetinizi alabilirsiniz.

DOSTLAR FİLMCİLİK VE TİYATRO LTD.ŞTİ. (Genco Erkal) NEREDE

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.


Etiketler:

“DOSTLAR FİLMCİLİK VE TİYATRO LTD.ŞTİ. (Genco Erkal)” için bir yanıt

  1. ÜNAL GÖKALP29 Ağustos 2021 22:00Yanıtla

    Sayın Genco Erkal
    KİRAZ AĞACI (17) şiirimde izninizi almadan isminizi kullandım. oguz can hayali takma adım altında şiiri internette okuyabilirsiniz. Gerçek kimliğim sizde saklı kalması umuduyla, şiirle kalın. KARA ZURNA

Bir yorum bırakın