ECE SİGORTA (Halil İbrahim Ece) Telefon Numarası

Adres : Hürriyet Mah. Paşa Çayırı Cad. 75 Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul

Telefon : 0 (212) 6176753DİĞER FİRMALAR

  • AKSİGORTA Adres : Bağdat Cad. Sakızağacı Sok. Güneys Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3524339
  • PAYDAŞ SİGORTA Adres : Feyzullah Mah. Oğuzhan Cad. 6/A Kahraman Apt. Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (555) 9722729
  • ÖZGÜL SİGORTA Adres : Çınar Mah. Mızrak Sok. 3-7/B Emek Apt. Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (533) 6011640
  • URAS SİGORTA Adres : Küçükyalı Mah. Karayolları Cad. Yeşiltepe Sok. Tüfekçi Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3880690
  • OTOKOÇ SİGORTA Adres : Aydınevler Mah. Dumlupınar Cad. 60 Küçükyalı, Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5182939

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Bir ürün almak istiyorsunuz ve satıcı firma ile iletişime geçtiniz. Firma size elbette bazı kolaylıklar sağlamak isteyecektir, bu zincir bir mağazada olabilir veya bir butik işletmede olabilir. Ancak mutlaka rakip firmaları araştırarak alışverişinizi yapmanızı öneririz, çünkü eğer aynı ürün daha uygun fiyata rakip firmada bulunuyorsa değerlendirmenizde fayda olacağı kanaatindeyiz.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın