EFA MOTORLU ARAÇLAR VE TURİZM A.Ş. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Yeşilköy Mah. Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Geliş Terminali Bakırköy, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4653695DİĞER FİRMALAR

  • GR GRUP Adres : Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 2302 Sok. 1 Aytekin Park Rezidans C Blok K:Giriş Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8542060
  • GÖKSEM RENT A CAR (Gökberk Semercioğlu) Adres : Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Beypalas Residence K:4 D:28 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (532) 4384839
  • ES RENT A CAR Adres : İnönü Mah. Doğan Araslı Blv. 102/1 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 5960487

Tüketiciler bazı kanunlarla korunmaktadırlar. Örnek vermek gerekirse 6502 sayılı kanun ile tüketici korunmuş ve hakları devlet tarafından saklı tutulmuştur. Yaptığınız bir abonelik ile ilgili bile haklarımız vardır. Abonelik sözleşmesinden cayma, vaz geçme veya aldığı ürünü iade etme gibi tüketici hakları kanunlarımız içerisinde bulunmaktadır.

EFA MOTORLU ARAÇLAR VE TURİZM A.Ş. Telefon Numarası

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bir yorum bırakın