EFE MEKANİK VE YAPI MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Kayışdağı Mah. İstanbul Cad. 17 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3131001DİĞER FİRMALAR

  • SÖNMEZ YAPI Adres : Mehmet Akif Mah. Tütengil Sok. 15 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6418050
  • KOZAN YAPI Adres : Aydınlar Mah. Sultangazi Cad. 135 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3126461
  • ALEMDAĞ YAPI MERKEZİ (Önder Özçelik) Adres : Alemdağ Mah. Reşadiye Cad. 4 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3120982

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Bir yorum bırakın