EGEHAN SERİGRAFİ VE TAMPON BASKI HİZMETLERİ (Talat Turnalar) Telefon Numarası

Adres : Topkapı Mah. Litros Yolu. 2. Matbaacılar Sit. D Blok K:6 Fatih, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5018135DİĞER FİRMALAR

  • GÖKSEL GİYİM Adres : Batı Mah. Dr. Orhan Maltepe Cad. 21/B Ünsal Apt. Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3909994
  • ÖZ MALATYA KEBAP SALONU (Aziz Vurmaz) Adres : Barbaros Hayrettinpaşa Mah. İnönü Cad. 39 Beşyüzevler, Gaziosmanpaşa, İstanbul Telefon : 0 (212) 5381923
  • RENK GRUP Adres : İslambey Mah. Hz. Halid Blv. Düğmeciler Cad. 2 D:52 Eyüp, İstanbul Telefon : 0 (212) 5646666
  • GELİŞİM MARKET HAZNEDAR ŞUBESİ Adres : Bahçelievler Mah. Naci Kasım Sok. Bahçelievler, İstanbul Telefon : 0 (212) 5537811
  • ÖZEL YILDIZ ALPAR BALE OKULU Adres : Caferağa Mah. Sakız Gülü Sok. 22 Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3374696

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Özellikle dikey ürün satan firmalar, mesela yazlık veya devre mülk satan firmalar gibi, bu tarzdaki firmalar müşterileri için bir çok avantajlar sağlamakla beraber oldukça dikkat edilmesi gereken işletmelerdir. Bir çok firma size tanıtım yaparken tanıtım sonrasında mutlaka bir sözleşme imzalamanız isteyebilir, bu sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka bir hukuk danışmanı veya avukatın incelemesinde fayda var, daha sonra mağdur olmamanız için çok dikkat etmenizi öneririz.

Bir firmanın veya kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Devlet kurumları, özel firmalar, doktorlar veya aradığınız herhangi bir kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kurum ve kuruluşun konum bilgisi ve adresi gibi detaylarıda sitemizden görebilirsiniz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Firmalardan alışveriş alışkanlıklarımız değişiyor. Önceleri bir ihtiyacımız olduğu zaman ürünleri mağazalarda görüp bu şekilde alırdık. Hatta mümkünse pazarlık bile yapma imkanımız olurdu. Artık alışverişlerimizi internet üzerindeki portallardan yapmaya başladık. Bu tarzda internet sitelerinden yaptığımız alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumamız yararımıza olacaktır.

Genel

Bir yorum bırakın