EMEKLİER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Ataşehir Atatürk Mah. Meriç Cad. 2 Kamelya Çrş. Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (850) 4553333DİĞER FİRMALAR

  • EFE SİGORTA Adres : Taşdelen Mah. Havuz Sok. 5 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 4844200
  • GERÇEKLER SİGORTA Adres : Ömerli Mah. Ayvalı Çiftliği Cad. 36 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 4352190
  • TUFAN GRUP SİGORTA Adres : Hamidiye Mah. Hamidiye Cad. 18 D:2 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 4156000

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bir yorum bırakın