EMG TEKNOLOJİ Telefon Numarası

Adres : Merdivenköy Mah. İmam Ramiz Cad. Özlem Sok. 22 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3609999DİĞER FİRMALAR

  • ÇEKA ELEKTRİK Adres : Aydınevler Mah. Sanayi Cad. 19 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5492030
  • CEMTECH Adres : Zümrütevler Mah. Şebboy Sok. 28 D:1 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4112485
  • UFM YAPI Adres : Halkalı Merkez Mah. Çınar Sok. Umut Evleri B Blok D:6 Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5020029
  • ATA TAKSİMETRE MUAYENE SERVİSLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Adres : Merdivenköy Mah. İmam Ramiz Merkez, Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3741114
  • VESAŞ ELEKTRONİK Adres : Merdivenköy Mah. Zaman Sok. 30 Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 5658920

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Bazen kolaylıkla bulabileceğiniz bir firmanın telefon numarası veya adresi aklınıza gelmez, iletişim bilgilerini artık sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir ve aradığınız yere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinin eksik yada yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından yeni iletişim bilgisini ekleyebilirsiniz bize bilgi verebilirsiniz.

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın