EMRE HAVUZ Telefon Numarası

Adres : Erenköy Mah. Şemsettin Günaltay Cad. 145/D Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3609424DİĞER FİRMALAR

  • METSAN YAPI Adres : Yalı Mah. Tırpan Sok. 3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3713011
  • MK HAVUZ Adres : İdealtepe Mah. Dik Sok. 15/AB Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3678780
  • A HAVUZ YAPI İNŞAAT (Sabri Kiraz) Adres : Cevizli Mah. 20 Temmuz Cad. 55/A Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3995225
  • TEMPO HAVUZ Adres : Topselvi Mah. Kubilay Cad. 69/A Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 4454747
  • AKADEMİ HAVUZ Adres : Cevizli Mah. Eskişehir Sok. 28 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3059495

Bazen kolaylıkla bulabileceğiniz bir firmanın telefon numarası veya adresi aklınıza gelmez, iletişim bilgilerini artık sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir ve aradığınız yere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinin eksik yada yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından yeni iletişim bilgisini ekleyebilirsiniz bize bilgi verebilirsiniz.

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Özellikle uzaktan satış yapan firmalarda oldukça yaygın olarak görülen bir mağduriyet konusu olarak karşımıza çıkan, kargonun zamanında teslim edilmemesi gibi problemler tüketicinin çok fazla canını sıkıyor. Bir ürünü hevesle ve isteyerek aldıktan sonra, karşı tarafın ürünü kargoya vermemesi veya çok geç vermesi bu tarzda alışverişlerde iade oranının artmasına ve tüketicinin güven problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bir çok uygulama ve internet sitesi üzerinden yapılan bu tarzda alışverişlerde satıcı firmanın güvenilir olmasını denetlemek tüketicinin sorumluluğundadır, lütfen dikkat ediniz.

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Etiketler:

Bir yorum bırakın