ERBAK YAPI İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Soğukpınar Mah. Adnan Kahveci Cad. Güvercin Sok. 3 Dk:4 Çekmeköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 6218838DİĞER FİRMALAR

  • SİNAN İNŞAAT VE EMLAK Adres : Zekeriyaköy Köyü Küme Evleri, Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2027320
  • IŞIK İNCE YAPI ELEMANLARI Adres : Reşitpaşa Mah. Çam Sok. 8 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2776927
  • KFK İNŞAAT Adres : Tarabya Mah. Sanatçılar Sit. D:2 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (532) 6754166
  • FERNAS İNŞAAT Adres : Rumeli Hisarı Mah. Istanblue Evleri Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2281291
  • PERA YAPI Adres : Merkez Mah. Kilyos Cad. 240 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2015111

Özellikle dikey ürün satan firmalar, mesela yazlık veya devre mülk satan firmalar gibi, bu tarzdaki firmalar müşterileri için bir çok avantajlar sağlamakla beraber oldukça dikkat edilmesi gereken işletmelerdir. Bir çok firma size tanıtım yaparken tanıtım sonrasında mutlaka bir sözleşme imzalamanız isteyebilir, bu sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka bir hukuk danışmanı veya avukatın incelemesinde fayda var, daha sonra mağdur olmamanız için çok dikkat etmenizi öneririz.

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Etiketler:

Bir yorum bırakın