Ercan Mısırcı Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Üniversite Mah. Toker Kardeşler Sok. 3 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 6764841DİĞER FİRMALAR

  • Süleyman Tanrıverdi Adres : Menderes Mah. 353. Sok. 10 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 5694300
  • Ayşe Çimen Adres : Tuna Mah. Tuna Cad. 34 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4316702
  • Berivan Kurkut Adres : Fevzi Çakmak Mah. 1134. Sok. 42 Dk:1 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6290417

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Bir alışveriş iptali yaparken satıcı size bazı zorluklar çıkarabilir, burada asla yılmayın. Eğer haklarınızı bilen bir tüketici iseniz satıcı eninde sonunda pes edecektir. Eğer satıcı sizi bir şekilde ikna edip gönderirse, mutlaka yetkili tüketici mahkemeleri ve tüm ilçe kaymakamlıklarında bulunan tüketici hakem heyetine mutlaka başvurun. Unutmayın alıcı olarak cayma hakkınız resmi olarak kanunlarla düzenlenmiştir.

Bir yorum bırakın