ESEN ALTIN DÖVİZ TİC.A.Ş. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Merkez Mah. Marmara Cad. 9 Dk:45 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5093031DİĞER FİRMALAR

  • ÇAĞDAŞ DÖVİZ Adres : Fevzi Çakmak Mah. Atışalan Cad. Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6452727
  • BOĞAZİÇİ DÖVİZ Adres : Fevzi Çakmak Mah. Atışalanı Cad. 4/A Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6450303
  • TAŞKÖPRÜ DÖVİZ Adres : Kazım Karabekir Mah. Atışalanı Cad. 65/A Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 5683358

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Bir yorum bırakın