ETAP WOOD Telefon Numarası

Adres : Göztepe Mah. Bağdat Cad. 235 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4883492DİĞER FİRMALAR

  • BINKA AHŞAP Adres : Fenerbahçe Mah. Lalezar Sok. 14/9 Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3024652
  • ÇİĞDEM ORMAN ÜRÜNLERİ Adres : Merkez Mah. Güngören Cad. 63/A Bağcılar, İstanbul Telefon : 0 (212) 4620206
  • AĞAÇ KURDU AHŞAP (Volkan Şen) Adres : Gençosman Mah. Kaynak Sok. 3 K:1 Güngören, İstanbul Telefon : 0 (212) 5084477
  • İYİGÜNGÖR KERESTE Adres : Yavuz Sultan Selim Mah. Yeni Yol Sok. 5/A Fatih, İstanbul Telefon : 0 (212) 5214122
  • ÖZORTAKLAR Adres : Güzelyurt Mah. Ertuğrul Gazi Cad. 28 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 5019272

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Etiketler:

Bir yorum bırakın