EXELTİS İLAÇ SAN. VE TİC.A.Ş. Telefon Numarası

Adres : Kültür Mah. Nispetiye Cad. 56 Akmerkez B Blok K:6 Etiler, Beşiktaş, İstanbul

Telefon : 0 (212) 3659330DİĞER FİRMALAR

  • MEDICHECK Adres : Alipaşa Mah. Sadi Sok. 34 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7165345
  • ARI KİMYA VE VETERİNERLİK Adres : Çeltik Köyü Dokuzluk Sok. 52 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (532) 2356102
  • ANKAFERD İLAÇ Adres : Tarabya Mah. Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (532) 4533434
  • ÇÖZÜM İLAÇ Adres : Tarabya Mah. Bostan Sok. 15 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (530) 5103342
  • SERVIER İLAÇ Adres : Maslak Mah. Meydan Sok. 1 Beybi Giz Kule Plaza K:23 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3291400

Bazen kolaylıkla bulabileceğiniz bir firmanın telefon numarası veya adresi aklınıza gelmez, iletişim bilgilerini artık sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir ve aradığınız yere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinin eksik yada yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından yeni iletişim bilgisini ekleyebilirsiniz bize bilgi verebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki tüm işletme veya kurumların telefon numarası adresileri gibi bilgilerini toparlamaya ve sizelere kusursuz bir rehber deneyimi vermeye çalışıyoruz. Bu deneyiminizi en iyi hale getirebilmek adına mühendislerimiz sürekli çalışıyor ve yeni işletmeleri sizzler için rehberimize eklemeye devam ediyor. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka rehberimizde yer alın ve işletmenizi milyonlara tanıtın.

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Sitemizde bir çok kurumun iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, vergi daireleri gibi devlet kurumlarınında iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Vergi dairesi telefon numarası, o kuruma ulaşabileceğiniz en kısa ve kestirme yoldur. Kullanıcı deneyimine göre tek tıkla arayıp ulaşabileceğiniz bu kurumla vatandaşlık görevinizi kolayca yerine getirebilir ve ülkemizin refahına katkı sağlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

Etiketler:

“EXELTİS İLAÇ SAN. VE TİC.A.Ş.” için bir yanıt

  1. Gamze Eğercioğlu16 Haziran 2021 13:41Yanıtla

    Fermaeczanem n11 de regenesis vitamin takviyesi aldım , bu vitamin ilacının üzerinde karekod göremedigim için şüphelendim . Bu firma sizle calisiyormu öğrenmek istiyorum . Aldığım ürünün sahte olup olmadığını bilmek istiyorum . Cevap verirseniz sevinirim , hamile olduğum için tedirginim bu yüzden

Bir yorum bırakın