EXELTİS İLAÇ SAN. VE TİC.A.Ş. Telefon Numarası

Adres : Kültür Mah. Nispetiye Cad. 56 Akmerkez B Blok K:6 Etiler, Beşiktaş, İstanbul

Telefon : 0 (212) 3659330DİĞER FİRMALAR

  • ICB ÇUKUROVA Adres : Korupınar Mah. 1. Cad. 1. Sok. Küçük San. Sit. Besni, Adıyaman Telefon : 0 (416) 3180020
  • VETAL Adres : Altınşehir Mah. Gölbaşı Yolu (Gölbaşı Yolu 7. Km) Adıyaman Merkez, Adıyaman Telefon : 0 (416) 2232030
  • AVET Adres : Mehmet Akif Mah. 504. Sok. 1/B Adıyaman Merkez, Adıyaman Telefon : 0 (416) 2131455

Etiketler:

“EXELTİS İLAÇ SAN. VE TİC.A.Ş.” için bir yanıt

  1. Gamze Eğercioğlu16 Haziran 2021 13:41Yanıtla

    Fermaeczanem n11 de regenesis vitamin takviyesi aldım , bu vitamin ilacının üzerinde karekod göremedigim için şüphelendim . Bu firma sizle calisiyormu öğrenmek istiyorum . Aldığım ürünün sahte olup olmadığını bilmek istiyorum . Cevap verirseniz sevinirim , hamile olduğum için tedirginim bu yüzden

Bir yorum bırakın

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

EXELTİS İLAÇ SAN. VE TİC.A.Ş. TELEFON

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

EXELTİS İLAÇ SAN. VE TİC.A.Ş. İLETİŞİM

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Türkiye’nin her yerindeki tüm işletme veya kurumların telefon numarası adresileri gibi bilgilerini toparlamaya ve sizelere kusursuz bir rehber deneyimi vermeye çalışıyoruz. Bu deneyiminizi en iyi hale getirebilmek adına mühendislerimiz sürekli çalışıyor ve yeni işletmeleri sizzler için rehberimize eklemeye devam ediyor. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka rehberimizde yer alın ve işletmenizi milyonlara tanıtın.

EXELTİS İLAÇ SAN. VE TİC.A.Ş. ADRES

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Aradığınız bir firmanın iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaştınız, ama iletişim bilgileri firma tarafından güncellenmemiş, o zaman lütfen eğer siz ulaştıysanız güncel iletişim bilgilerini ilgili firmanın yorum kısmına yazın ki sizden sonra aynı firmayı arayan kullanıcılara daha doğru bilgi verebilelim. Yardım ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

EXELTİS İLAÇ SAN. VE TİC.A.Ş. YORUMLAR

Alışkanlıklarımız değişiyor, artık aradığımız her şeyi bir defada olsa internetten araştırıyor ve alternatif seçeneklere bakıyoruz. Görüyoruz ki aslında bildiğimiz yerlerden farklı firalar ve işletmelerde mevcut. İşte tamda bu noktada sadece aradığınız firma değil size alternatif farklı seçeneklerde sunuyoruz.

EXELTİS İLAÇ SAN. VE TİC.A.Ş. NEREDE

Artık internet çağında yaşıyoruz ve insanlar aradıkları her şeyi internet ortamında bulabiliyorlar. Firmalar ise tanıtımlarını yine internet üzerinden yaparak daha fazla müşteriye ulaşmanın planlarını yapıyorlar. Bu noktada elbette internet reklamı ve firma tanıtımı bir numaralı araçlardır. Sizlerde firmanızın tanıtımı ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak için mutlaka bize ulaşın ve firmanızın tanıtımını ücretsiz bir şekilde yapın.