FAZDEM YAPI Telefon Numarası

Adres : Eğitim Mah. Uğurelli Sok. 1/A Sadıkoğlu İş Mrk. Dk:10 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5508081DİĞER FİRMALAR

  • İSPANYOL SERAMİK Adres : Fatih Mah. 832. Yanyol Sok. 6/A Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 4253010
  • GÜNAŞ İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ Adres : Fatih Mah. 830. Yanyol Sok. Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5928424
  • SERAGRES Adres : Kartaltepe Mah. Malazgirt Cad. 25 Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5982906
  • SERAMİK DÜNYASI Adres : Gültepe Mah. Reyhan Cad. 3 Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 4245608
  • TİMER YAPI Adres : Orhantepe Mah. Bankalar Cad. 34/B Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3536819

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

Etiketler:

Bir yorum bırakın