FENERYOLU FİDANLIK & PEYZAJ Telefon Numarası

Adres : Feneryolu Mah. Gazi Muhtar Paşa Sok. 21 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5656015DİĞER FİRMALAR

  • BAMBU BOTANİK Adres : Cevizli Mah. Deniz Sok. 4 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4573747
  • SEMA İNŞAAT MALZEMELERİ Adres : Halkalı Merkez Mah. Kavaklı Cad. Sarmaşık Sok. 8 Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5483240
  • DRAGOS BOTANİK ÇİÇEKÇİLİK Adres : Yunus Mah. Sanayi Cad. 12 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3531416
  • LAD YAPI Adres : Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sok. 1 Helenium Twins Sit. B Blok D:30 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 5042599
  • FORUM FLORA PEYZAJ Adres : Çarşı Mah. Tarihi Ayazma Cad. 7 Dk:89 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3098999

Aradığınız hizmet ne olursa olsun mutlaka kendi tüketici haklarınızın bilincinde olmalısınız, ne yazıkki ülkemizde bir çok tüketici kendi haklarını bilemediği için nasıl davranması gerektiğini bilmiyor ve çoğu kezde mağdur olabiliyor. Eğer bir firma tarafından mapdur edildiyseniz veya bu şekilde bir düşünceniz varsa en yakın hukuk danışmanından yardım alabilirsiniz.

Online alışverişin oldukça fazla bir şekilde yapıldığı ve çok fazla ciro dönen bir sektör olması nedeni ile, insanlar internet üzerinden ürün satmaya ve bu şekilde gelir elde etmeye yöneldiler. Elbette herkes özgür bir şekilde ticaretini yapabilir, ancak unutmayın, sürekli v düzenli bir satıcı olamazsanız ürünleriniz elinizde kalıp daha sonra ne yazık ki hayal kırıklığı yaşabilirsiniz. Bu hayal kırıklığını yaşamamak için ürününüzü hızlıca kargolamalı ve sürekli satıcı olmanızı öneririz.

Bir ürün almak istiyorsunuz ve satıcı firma ile iletişime geçtiniz. Firma size elbette bazı kolaylıklar sağlamak isteyecektir, bu zincir bir mağazada olabilir veya bir butik işletmede olabilir. Ancak mutlaka rakip firmaları araştırarak alışverişinizi yapmanızı öneririz, çünkü eğer aynı ürün daha uygun fiyata rakip firmada bulunuyorsa değerlendirmenizde fayda olacağı kanaatindeyiz.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Aracınız arızalandı veya hiç umulmadık bir yerde başınıza bir şey geldi ve yolda kaldınız, bu durumda yapacağınız en doğru şey hemen bir oto sanayii sitesi arayarak size en yakın oto tamircisini bulmanız olacaktır. Bunun haricinde yine zor bir durumla karşılaştığınız zaman ulaşabileceğiniz acil durum telefonlarınıda sitemiz üzerinden arayabilir ve en yakın kolluk kuvveti veya acil durum ekibine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın