FORM FLOOR Telefon Numarası

Adres : Erenköy Mah. Dr. Mithat Süer Sok. 14 D:24 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3557478DİĞER FİRMALAR

  • UZHAN MÜHENDİSLİK Adres : Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. İnci Sok. 7 D:3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3996649
  • TERRAMARG İNŞAAT Adres : Çınar Mah. Yeşiltepe Sok. 21/3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4871523
  • FERAY PARKE Adres : Yeni Mahalle Mah. İnönü Cad. 94/A Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5405827
  • VİPTEK GROUP Adres : Çarşı Mah. Tarihi Ayazma Cad. 2 Onur İş Mrk. Dk:88 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 6710033
  • OCK FLOOR CONCEPT Adres : Koşuyolu Mah. İmar Limited Sok. 13 D:1 Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3400094

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Artık çağımız internet çağı ve tüketim olarak ta hızlı bir tüketim dönemindeyiz. Bir çok kullanıcı veya müşteri artık ürünlerini bir yere giderek değil, kapısına kadar getirerek almayı tercih etmekte. Son dönemde bu şekilde satış yapan onlarca firma daha sektörde yer almaya başladı ve git gide artmaya devam ediyor. Bu tarzda firmalardan alışveriş yaparken ödeme seçenekleri de oldukça önemli ve etken konulardan biridir. Mutlaka güvenilen bir site üzerinden alışveriş yapmanızı öneririz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın