FOTO KUDRET Telefon Numarası

Adres : Rasimpaşa Mah. Karakolhane Cad. Uzunhafız Sok. 93/A Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3463132DİĞER FİRMALAR

  • SUR CAFE (Fatih Canlı) Adres : İnönü Mah. Maslak Çeşme Cad. 40/A Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 4717077
  • GÜL DÜĞÜN SALONU Adres : Ahmet Yesevi Mah. Hürriyet Cad. Şehitler Sok. 104 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (536) 2547470
  • GRAND ÇİÇEK (Satı Öztürk) Adres : Sarıgöl Mah. İslambey Cad. 142 Gaziosmanpaşa, İstanbul Telefon : 0 (212) 5813552
  • Yusuf Can Adres : Bahçelievler Mah. Neyire Neyir Sok. 11 D:4 Bahçelievler, İstanbul Telefon : 0 (212) 5546244
  • ESİN ECZANESİ (Zait Uysal) Adres : Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Cad. 278 Bahçelievler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6564560

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

Yukarıda gördüğünüz bilgiler güncel telefon numarası, adres bilgisi ve konum bilgisi olarak eklenmiştir Bu firmaya ulaşmak için sadece telefon numarasının üzerine tıklamanız ve arama yapmanız yeterli olacaktır. Eğer bu firmanın bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize yorum kısmından ulaşarak en doğru ve güncel verileri bizlerle paylaşın. Bu sayede daha fazla kullanıcımızı doğru bilgi ile buluşturabiliriz.

Firmalar insanlara hizmet etmek için vardır. İşletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet sunarlar ve karşılığında para kazanırlar. Hizmetin doğru ve zamanında verilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle müşterimizi hiçbir zaman mağdur etmedik, ve hizmetimizi hep zamanında ve tam, eksiksiz olarak verdik. Lütfen bizimle çalışmadan öncede hakkımızdaki yorumlara göz atınız.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Genel

Bir yorum bırakın