FOTO MELİSA (Sabri Can) Telefon Numarası

Adres : Fikirtepe Mah. Mandıra Cad. 134/A Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4189497DİĞER FİRMALAR

  • DAMLA MİMARLIK Adres : Beşyol Mah. Akasya Sok. 19 Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5928874
  • TREND TRANS Adres : Orta Mah. Yalnız Selvi Cad. Teknik Yapı Up Twins Residence A Blok K:2 D:35 Soğanlık, Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 5115757
  • ZARA İSTİKLAL ŞUBESİ Adres : Tomtom Mah. İstiklal Cad. 161 Beyoğlu, İstanbul Telefon : 0 (212) 2932505
  • ET İSTANBUL Adres : Fatih Sultan Mehmet Mah. Atatürk Cad. 28 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2770580
  • GÜNSELİ ECZANESİ Adres : Kuloğlu Mah. Sıraselviler Cad. Liva Sok. 1/B Beyoğlu, İstanbul Telefon : 0 (212) 2430230

Bir firmanın veya kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Devlet kurumları, özel firmalar, doktorlar veya aradığınız herhangi bir kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kurum ve kuruluşun konum bilgisi ve adresi gibi detaylarıda sitemizden görebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Aradığınız hizmet ne olursa olsun mutlaka kendi tüketici haklarınızın bilincinde olmalısınız, ne yazıkki ülkemizde bir çok tüketici kendi haklarını bilemediği için nasıl davranması gerektiğini bilmiyor ve çoğu kezde mağdur olabiliyor. Eğer bir firma tarafından mapdur edildiyseniz veya bu şekilde bir düşünceniz varsa en yakın hukuk danışmanından yardım alabilirsiniz.

Sitemizdeki adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri, sizlere aradığınız kurum ve kuruşulu veya firmayı daha kolay bulabilmeniz adına düzenlemiş bir rehberdir. Ayrıca yine sitemizde alternative firmaları ve alternative kurumlarında iletişim bilgilerini görebilir ve dilerseniz onlarada bir şans verebilirsiniz.

Tüm bunların yanında, günümüz ekonomik durumunda insanların sık sık bankalara işi düşüyor, gerek acil nakit ihtiyacı gerekse bir mal alımında bankalar ve finans kurumlarına başvuruyoruz. Tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetin alımındada bu tarzda finans kuruluşlarının sayfalarca sözleşmeleri var ve okumadan bu sözleşmeleri imzalamak durumunda kalıyoruz, bddk kontrolünde olan bu tarzda işletmeler güvenilir olsa bile, eğer titiz bir tüketici iseniz mutlaka bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Genel

Bir yorum bırakın