GC TASARIM MATBAA (Cihan Hacıhan) Telefon Numarası

Adres : Bağlarbaşı Mah. Destegül Sok. 86/A Gaziosmanpaşa, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4178005DİĞER FİRMALAR

  • DİGİTAL NOKTA Adres : İstinye Mah. Arpa Sok. 6 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3236760
  • SİMGE MATBAA Adres : Şehit Mithat Yılmaz Cad. Afiyet Sok. 23 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2184045
  • KERVAN MATBAACILIK Adres : Cumhuriyet Mah. Şafak Sok. 4 D:2 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (541) 7913444
  • İTÜ İNŞAAT FAKÜLTESİ MATBAASI Adres : Reşitpaşa Mah. İstinye Yolu İtü Maslak Kampüsü Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2853853
  • ER GRAFİK Adres : Maslak Mah. 44. Sok. 65 Atatürk Oto San. Sit. 1. Kısım Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3461372

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Firmalar, ekonomimizin can damarıdır, günlük alışverişlerimizin haricinde gerek dayanıklı tüketim malları gerekse evimizin ve kişisel ihtiyaşlarımızın karşılandığı yegane işletmelerdir. Bu işletmeler sayesinde daha kaliteli ve sürdürülebilir bir yaşam elde etmekteyiz. Fakat firmaların sürekli ve kaliteli hizmet vermeleride son derece önemli ve güven tazeleyici bir adımdır. Bu nedenle firma sahipleri her alanda stratejik bir öneme sahip olduklarının bilincinde olmalıdırlar.

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın