GMK AKDENİZ DÜRÜM EVİ (Gülten Kır Kurum) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Bu firmanın iletişim bilgileri, site yönetimi tarafından kaldırılmıştır.DİĞER FİRMALAR

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Firmalardan alışveriş alışkanlıklarımız değişiyor. Önceleri bir ihtiyacımız olduğu zaman ürünleri mağazalarda görüp bu şekilde alırdık. Hatta mümkünse pazarlık bile yapma imkanımız olurdu. Artık alışverişlerimizi internet üzerindeki portallardan yapmaya başladık. Bu tarzda internet sitelerinden yaptığımız alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumamız yararımıza olacaktır.

Tüketiciler bazı kanunlarla korunmaktadırlar. Örnek vermek gerekirse 6502 sayılı kanun ile tüketici korunmuş ve hakları devlet tarafından saklı tutulmuştur. Yaptığınız bir abonelik ile ilgili bile haklarımız vardır. Abonelik sözleşmesinden cayma, vaz geçme veya aldığı ürünü iade etme gibi tüketici hakları kanunlarımız içerisinde bulunmaktadır.

“GMK AKDENİZ DÜRÜM EVİ (Gülten Kır Kurum)” için bir yanıt

  1. Gülten kır kurum18 Mart 2021 21:13Yanıtla

    Lütfen gmk akdeniz dürüm evi sayfasını silermisiniz.. Sitenize ulaşamıyorum

Bir yorum bırakın