GÜLERYÜZ ELEKTRİK İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Nihat Güleryüz) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Yeni Çamlıca Mah. Dursunbey Cad. 6 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 6611480DİĞER FİRMALAR

  • HİLAL ELEKTRİK Adres : Alemdağ Mah. Şair Mehmet Akif Cad. Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 4845395
  • BEST ELEKTRİK PROJE Adres : Mehmet Akif Mah. Recep Ayan Cad. Zirve Sok. 6 Bulut Apt. D:2 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6410275
  • EKŞİOĞLU ELEKTRİK (Mustafa Ekşi) Adres : Mimar Sinan Mah. Çaltepe Cad. 3 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6422105

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bir yorum bırakın