Gülseren Arslan Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Üniversite Mah. Uran Cad. 10 Parseller, Avcılar, İstanbul

Telefon : 4 (442) 999DİĞER FİRMALAR

  • Gülcan Sargın Kurt Adres : Menderes Mah. Atışalanı Cad. 307. Sok. 2 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4403232
  • Nil Yılmaz Dinçer Adres : Fatih Mah. Fedakar Sok. 3 Büyükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 8839090
  • Ceyda Hayretdağ Adres : Cumhuriyet Mah. Gürpınar Yolu Cad. Şafak Sok. 1/1 E Blok Büyükçekmece, İstanbul Telefon : 4 (441) 060

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Bir yorum bırakın