GÜLTEKİN OĞUZ MUAYENEHANESİ (Gültekin Oğuz) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Merkez Mah. Fırın Sok. Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5906425DİĞER FİRMALAR

  • Mehmet Yılmaz Adres : Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. 75 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6280758
  • Mehmet Lütfi Hocaoğlu Adres : Menderes Mah. Atışalanı Cad. 307. Sok. 2 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4403232
  • Cüneyt Kafkas Adres : Menderes Mah. Kazım Karabekir Cad. 1 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6451616

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bir yorum bırakın