GÜLÜMSE EĞİTİM HİZMETLERİ VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. 137 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5911097DİĞER FİRMALAR

  • ÖZEL OKYANUS ANAOKULU Adres : Esenkent Mah. Talat Paşa Cad. Yeşilırmak Sok. 1 Bahçeşehir, Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6050609
  • ÖZEL FİNAL ANAOKULU Adres : Yeşilyurt Mah. Esenyurt Cad. 4 Elbistan, Kahramanmaraş Telefon : 0 (344) 4150040
  • ÖZEL PARLA ANAOKULU Adres : Güzelyurt Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Selin Evleri Sit. Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8522919

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

GÜLÜMSE EĞİTİM HİZMETLERİ VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Bir yorum bırakın