HAKAN ALTIN VE DÖVİZ TİC.A.Ş. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Küçükbakkalköy Mah. Başöğretmen Cad. 15/C Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5771100DİĞER FİRMALAR

  • SAK DÖVİZ Adres : Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Blv. 91 Dk:27 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8538188
  • ATEŞ DÖVİZ Adres : Yenikent Mah. Doğan Araslı Cad. 178/B Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6200187
  • ADAPAZARI DÖVİZ Adres : Sanayi Mah. 1655. Sok. 301 Akbatı AVM Dk:6 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 3970102

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bir yorum bırakın