Hasan Öztrak Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Merkez Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. 17 İnönü Pasajı Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4213350DİĞER FİRMALAR

  • Selim Kum Adres : Yeşilkent Mah. 2011. Sok. 25 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (850) 4737777
  • Meriç Ege Adres : Hürriyet Mah. Gazi Cad. 44 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6891212
  • MEHMETŞAH KAYA MUAYENEHANESİ (Mehmetşah Kaya) Adres : Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı 27 Esenyurt İş Mrk. K:3 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6996867

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Bir yorum bırakın