Hayrullah Karaağaç Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Cihangir Mah. Sulukuyu Sok. 1 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4224848DİĞER FİRMALAR

  • Diclehan Ali Dicle Adres : Yeşilkent Mah. 2011. Sok. 25 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (850) 4737777
  • Abdurrahman Hüseyinoğlu Adres : Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. 9 Esenyurt, İstanbul Telefon : 4 (445) 748
  • İrem Cudi İnce Adres : Aşık Veysel Mah. Süleyman Demirel Cad. 1 Esenkent, Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 9794000

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Hayrullah Karaağaç Telefon Numarası

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Bir yorum bırakın