HELIOS Telefon Numarası

Adres : Kozyatağı Mah. Sıtma Pınar Sok. 11/A Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4494728DİĞER FİRMALAR

  • METSİS Adres : Bağlarbaşı Mah. Cengiz Topel Cad. Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4415050
  • KATİBİM YAPI Adres : Sanayi Mah. Yunus Emre Cad. Erdal Sok. 5 D:7 Kağıthane, İstanbul Telefon : 0 (212) 2124717
  • DİMAŞ Adres : Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. 47/A Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3308816
  • ORAY MEKANİK Adres : Nişantepe Mah. Saray Cad. 186/A Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3043647
  • ORTECH İNŞAAT Adres : Nişantepe Mah. Saray Cad. 186/A Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3043647

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Her alışveriş elbette hüsran ile sonuçlanmaz, eğer bir ürünü almaya karar verdiyseniz ve gerçekten de satıcı firma sizin için kolaylık ve baz güzel teklifler sunduysa o ürünü veya hizmeti alıp mutlu olabilirsiniz. Özellikle uzaktan satışlarda tüketicilerin başına gelen bu tarzda durumlarda ürünü alacağınız firmaya dikkat ederek mutlaka ama mutlaka bilinen v güvenilen bir firmayı tercih etmenizde fayda var.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın