HİRA TURİZM Telefon Numarası

Adres : Zühtüpaşa Mah. Recep Peker Cad. 42/2 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3301111DİĞER FİRMALAR

  • SARAYLAR TURİZM İŞLETMECİLİK İNŞ VE TİÇ LTD ŞTİ Adres : Silivri Mimar Sinan Mah. Mimarsinan Cd Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7270936
  • SUNFLY TOUR Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Sanatkarlar Cad. 2 Dk:4 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7285222
  • RAKOCZI TURİZM Adres : Yeni Mah. General Ali İhsan Türkkan Cad. 30-34 Kipa AVM Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7287521
  • DEMUS TURİZM Adres : Alibey Mah. Ali Çetinkaya Cad. Azi Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7285468
  • REZERVMATİK Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Fikret Gündoğan Sok. 14 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7270019

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Özellikle dikey ürün satan firmalar, mesela yazlık veya devre mülk satan firmalar gibi, bu tarzdaki firmalar müşterileri için bir çok avantajlar sağlamakla beraber oldukça dikkat edilmesi gereken işletmelerdir. Bir çok firma size tanıtım yaparken tanıtım sonrasında mutlaka bir sözleşme imzalamanız isteyebilir, bu sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka bir hukuk danışmanı veya avukatın incelemesinde fayda var, daha sonra mağdur olmamanız için çok dikkat etmenizi öneririz.

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın