HKC SADIKOĞLU TAAHHÜT İNŞAAT MALZEMELERİ TİC.LTD.ŞTİ. (Mühsin Sadıkoğlu) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : İçerenköy Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. 46 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5758547DİĞER FİRMALAR

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

HKC SADIKOĞLU TAAHHÜT İNŞAAT MALZEMELERİ TİC.LTD.ŞTİ. (Mühsin Sadıkoğlu) Telefon Numarası

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Bir yorum bırakın