HM TRANSPORT ULUSLARARASI NAKLİYAT Telefon Numarası

Adres : Merkez Mah. Marmara Cad. Erenler 2 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4213683DİĞER FİRMALAR

  • KONEKS Adres : Adil Mah. Başak Sok. 15/B Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 5922520
  • FARMASERV Adres : Selimpaşa Merkez Mah. 608 Cad. 101 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7343891
  • FARMAKİM LOJİSTİK Adres : Merve Mah. Akabe Cad. 17 Yenidoğan, Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5613064
  • ANASEM KARGO Adres : Kurtköy Mah. Şal Sok. 4 Dk:1 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 5990161
  • DİZER NAKLİYAT Adres : Zümrütevler Mah. Mutlu Sok. 5 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5892385

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Firmalar insanlara hizmet etmek için vardır. İşletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet sunarlar ve karşılığında para kazanırlar. Hizmetin doğru ve zamanında verilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle müşterimizi hiçbir zaman mağdur etmedik, ve hizmetimizi hep zamanında ve tam, eksiksiz olarak verdik. Lütfen bizimle çalışmadan öncede hakkımızdaki yorumlara göz atınız.

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Etiketler:

Bir yorum bırakın