İPEK ZIMPARA BANT Telefon Numarası

Adres : Acıbadem Mah. Bağ Sok. 17 Dk:1 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3263496DİĞER FİRMALAR

  • ŞAH ZIMPARA Adres : Atatürk Mah. Marmara San. Sit. P Blok Dk:3 Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 4942488
  • EMİROĞLU TAŞFIRIN (Bülent Urun) Adres : Ataşehir Atatürk Mah. Girne Cad. 5 Ataşehir, İstanbul Telefon : 0 (216) 4567364
  • Hakan Çetintaş Adres : Güllü Bağlar Mah. Tandoğan Cad. 99 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3071547
  • LUVİVA Adres : Soğanlık Yeni Mah. Balıkesir Cad. 6 Uprise Residence Elit Sit. C1 Blok K:36 D:301-302 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 5107056
  • Mehmet Lami Süer Adres : Çarşı Mah. Yakakent Cad. 19 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3772396

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Aradığınız bölgedeki hizmet veren yerlerin telefon numaralarını sitemizden bulabilirsiniz. Bir eczane veya acil ihtiyacınız olan bir doktor gibi sağlık ile ilgili hizmetleride yine sitemizdeki iletişim bilgilerinden bulabilirsiniz. Özellikle algoritmalar sayesinde sistem size en yakın hizmet alabileceğiniz kurum ve kuruluşu karşınıza çıkaracaktır. Bu sayede kısa bir zaman dilimi içerisinde aradığınız hizmete kavuşabileceksiniz.

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Tüm bunların yanında, günümüz ekonomik durumunda insanların sık sık bankalara işi düşüyor, gerek acil nakit ihtiyacı gerekse bir mal alımında bankalar ve finans kurumlarına başvuruyoruz. Tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetin alımındada bu tarzda finans kuruluşlarının sayfalarca sözleşmeleri var ve okumadan bu sözleşmeleri imzalamak durumunda kalıyoruz, bddk kontrolünde olan bu tarzda işletmeler güvenilir olsa bile, eğer titiz bir tüketici iseniz mutlaka bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın