İSPANYOL SERAMİK Telefon Numarası

Adres : Fatih Mah. 832. Yanyol Sok. 6/A Küçükçekmece, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4253010



DİĞER FİRMALAR

  • KALYONCU İNŞAAT Adres : Maden Mah. Eski Kilyos Cad. 11 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2421858
  • HİTİT SERAMİK Adres : Uskumruköy Köyü Kilyos Cad. 283 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2025363
  • YILMAZ YAPI Adres : Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. 63 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2891000
  • BAKIRLAR YAPI Adres : Merve Mah. Atatürk Cad. 336 Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3111549
  • GÜNAŞ İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ Adres : Fatih Mah. 830. Yanyol Sok. Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5928424

Bir ürün almak istiyorsunuz ve satıcı firma ile iletişime geçtiniz. Firma size elbette bazı kolaylıklar sağlamak isteyecektir, bu zincir bir mağazada olabilir veya bir butik işletmede olabilir. Ancak mutlaka rakip firmaları araştırarak alışverişinizi yapmanızı öneririz, çünkü eğer aynı ürün daha uygun fiyata rakip firmada bulunuyorsa değerlendirmenizde fayda olacağı kanaatindeyiz.

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Etiketler:

Bir yorum bırakın