İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ A.Ş. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Kuyumcukent Sit. 7 Nolu Fabrika Bahçelievler, İstanbul

Telefon : 0 (212) 6030101DİĞER FİRMALAR

  • GOLDAŞ Adres : Beylikdüzü, Beylikdüzü Cad. Marka City İş Merkezi Büyükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 8715290
  • ADNAN KUYUMCULUK (Adnan Başlar) Adres : Cumhuriyet Mah. Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8738540
  • NAZAR KUYUMCULUK (Birkan Göker) Adres : Gürpınar Mah. İnönü Cad. 10 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (532) 6175931

Tüketiciler bazı kanunlarla korunmaktadırlar. Örnek vermek gerekirse 6502 sayılı kanun ile tüketici korunmuş ve hakları devlet tarafından saklı tutulmuştur. Yaptığınız bir abonelik ile ilgili bile haklarımız vardır. Abonelik sözleşmesinden cayma, vaz geçme veya aldığı ürünü iade etme gibi tüketici hakları kanunlarımız içerisinde bulunmaktadır.

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Bir yorum bırakın