JAADE Telefon Numarası

Adres : Başak Mah. Yeşil Vadi Cad. 5. Etap 2. Kısım Başakşehir, İstanbul

Telefon : 0 (212) 7770514DİĞER FİRMALAR

  • MODANİL Adres : Abdurrahmangazi Mah. Fatih Blv. 92 Dk:1 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (533) 3943602
  • AFİC Adres : Battalgazi Mah. Selçukhan Cad. 74/B Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (545) 7667328
  • YENİ STİL (Kerim Meğer) Adres : Mehmet Akif Mah. Fatih Blv. 230 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 4965058
  • PARADISE GİYİM VE AYAKKABI (Mevlüt Udun) Adres : Adil Mah. Bosna Blv. 85/B Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 5928644
  • GİYİM CITY ATLASPARK AVM ŞUBESİ Adres : Abdurrahmangazi Mah. Fatih Blv. 67 Atlaspark AVM K:1 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 3980104

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Özellikle uzaktan satış yapan firmalarda oldukça yaygın olarak görülen bir mağduriyet konusu olarak karşımıza çıkan, kargonun zamanında teslim edilmemesi gibi problemler tüketicinin çok fazla canını sıkıyor. Bir ürünü hevesle ve isteyerek aldıktan sonra, karşı tarafın ürünü kargoya vermemesi veya çok geç vermesi bu tarzda alışverişlerde iade oranının artmasına ve tüketicinin güven problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bir çok uygulama ve internet sitesi üzerinden yapılan bu tarzda alışverişlerde satıcı firmanın güvenilir olmasını denetlemek tüketicinin sorumluluğundadır, lütfen dikkat ediniz.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Etiketler:

Bir yorum bırakın