K2 OUTDOOR Telefon Numarası

Adres : Caferağa Mah. Mühürdar Cad. 65 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3363635DİĞER FİRMALAR

  • ESKON GİYİM Adres : Maltepe Mah. Topkapı Maltepe Cad. Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 5153717
  • FENERIUM KÜÇÜKYALI ŞUBESİ Adres : Çınar Mah. Kadir Has Cad. 1-2 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4894050
  • BİN KARDİ Adres : Feyzullah Mah. Atatürk Cad. 11 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3717976
  • SPORTIME OUTLET Adres : Yeşilova Mah. E-5 Yanyol 62/B Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 4241252
  • PARAS SPOR Adres : Cevizli Mah. Enderun Sok. 15 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 4414210

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Bazen kolaylıkla bulabileceğiniz bir firmanın telefon numarası veya adresi aklınıza gelmez, iletişim bilgilerini artık sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir ve aradığınız yere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinin eksik yada yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından yeni iletişim bilgisini ekleyebilirsiniz bize bilgi verebilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın