KARACABEY ASANSÖR Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Ambarlı Mah. Fevzi Cakmak Cad. Ördek Sok. 4 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5908099



DİĞER FİRMALAR

  • CENKA ENGELLİ ASANSÖR SİSTEMLERİ Adres : İkitelli OSB Mah. Esenler San. Sit. 5. Blok Dk:14 Başakşehir, İstanbul Telefon : 0 (212) 4749946
  • BIOLIFT ASANSÖR Adres : Esenler Mah. Cengiz Dilek Sok. 18 D:2 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3971228
  • SUR ASANSÖR MARKET Adres : Esenler Mah. Esenyurt Sok. 30/B Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 6060787

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Bir yorum bırakın