KAYNAR YAPI DEKORASYON İNŞAAT HIRDAVAT TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Mevlana Mah. Malazgirt Cad. 15 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4714725DİĞER FİRMALAR

  • SÖNMEZ YAPI Adres : Mehmet Akif Mah. Tütengil Sok. 15 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6418050
  • KOZAN YAPI Adres : Aydınlar Mah. Sultangazi Cad. 135 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3126461
  • ALEMDAĞ YAPI MERKEZİ (Önder Özçelik) Adres : Alemdağ Mah. Reşadiye Cad. 4 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3120982

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yorum bırakın