KIRMIZI KARDEŞLER ELEKTRİK İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Denizköşkler Mah. Denizköşkler Cad. 13/A Uğur Apt. Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4227676DİĞER FİRMALAR

  • BU AS İNŞAAT ELEKTRİK TAAHHÜT Adres : Tarabya Mah. Adalet Sit. 2. Blok Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2998970
  • ÖRNEK ELEKTRİK Adres : Abdurrahmangazi Mah. Sevenler Cad. 3/A Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 6213535
  • YAKA MÜHENDİSLİK Adres : Sarıgazi Mah. Atatürk Cad. Ördek Sok. 1 K:2 Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 6224080
  • ÖZTAŞ ELEKTRİK Adres : Atatürk Mah. Sultangazi Cad. 146 D:2 Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3161781
  • NET MARİN Adres : Güzelyalı Mah. Bağdat Cad. 20 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3924114

Artık internet çağında yaşıyoruz ve insanlar aradıkları her şeyi internet ortamında bulabiliyorlar. Firmalar ise tanıtımlarını yine internet üzerinden yaparak daha fazla müşteriye ulaşmanın planlarını yapıyorlar. Bu noktada elbette internet reklamı ve firma tanıtımı bir numaralı araçlardır. Sizlerde firmanızın tanıtımı ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak için mutlaka bize ulaşın ve firmanızın tanıtımını ücretsiz bir şekilde yapın.

Aradığınız bölgedeki hizmet veren yerlerin telefon numaralarını sitemizden bulabilirsiniz. Bir eczane veya acil ihtiyacınız olan bir doktor gibi sağlık ile ilgili hizmetleride yine sitemizdeki iletişim bilgilerinden bulabilirsiniz. Özellikle algoritmalar sayesinde sistem size en yakın hizmet alabileceğiniz kurum ve kuruluşu karşınıza çıkaracaktır. Bu sayede kısa bir zaman dilimi içerisinde aradığınız hizmete kavuşabileceksiniz.

Aracınız arızalandı veya hiç umulmadık bir yerde başınıza bir şey geldi ve yolda kaldınız, bu durumda yapacağınız en doğru şey hemen bir oto sanayii sitesi arayarak size en yakın oto tamircisini bulmanız olacaktır. Bunun haricinde yine zor bir durumla karşılaştığınız zaman ulaşabileceğiniz acil durum telefonlarınıda sitemiz üzerinden arayabilir ve en yakın kolluk kuvveti veya acil durum ekibine ulaşabilirsiniz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın