Koray Aydın Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. 50 Özlem Apt. D:15 Bakırköy, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5700607DİĞER FİRMALAR

  • Emine Lamiser Atik Adres : Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. 14 D:2 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 4661560
  • Hemşin Adıgüzel Adres : Cumhuriyet Mah. Hanımeli Sok. Saklıhan Konakları D:21-22 Büyükşehir, Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8720103
  • Seher Akbaş Adres : Ulus Mah. Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. 5 Beşiktaş, İstanbul Telefon : 0 (212) 9998099

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Bir yorum bırakın