KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Merkez Mah. Marmara Cad. 1/2 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 6760540DİĞER FİRMALAR

  • PENDİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI Adres : Esenler Mah. Bora Merkez, Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 4832242
  • ESTİM Adres : Birlik Mah. Mehmet Akif İnan Cad. 6-8 Esenler, İstanbul Telefon : 4 (440) 073
  • İSKİ Adres : Heybeliada Mah. Ayyıldız Cad. Adalar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3518008

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Bir yorum bırakın