LATENT İLERİ ARAŞTIRMA EĞİTİM VE DENIŞMANLIK LTD.ŞTİ. (Çiğdem Arıcıgil Çilan) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Üniversite Mah. Sarıgül Sok. 37 Teknokent Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (532) 5046529DİĞER FİRMALAR

  • EREM PAZARLAMA (Ergün Aksoy) Adres : Güzelyurt Mah. 38. Sok. Eskidji Bazaar Çrş. Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8523031
  • MODAVİZYON PAZARLAMA Adres : Oruçreis Mah. 17. Sok. 2/A Giyimkent Sit. Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4381365
  • MESİTA MOBİLYA Adres : Turgut Reis Mah. Tekstilkent İş Mrk. Koza Plaza K:10 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4387823

Tüketiciler bazı kanunlarla korunmaktadırlar. Örnek vermek gerekirse 6502 sayılı kanun ile tüketici korunmuş ve hakları devlet tarafından saklı tutulmuştur. Yaptığınız bir abonelik ile ilgili bile haklarımız vardır. Abonelik sözleşmesinden cayma, vaz geçme veya aldığı ürünü iade etme gibi tüketici hakları kanunlarımız içerisinde bulunmaktadır.

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Bir yorum bırakın