LEVENT KÖKSAL DANS SANAT MERKEZİ (Beytullah Köksal) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Ambarlı Mah. Cumhuriyet Cad. Yanık Sok. 4 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5901215DİĞER FİRMALAR

  • TAN SAĞTÜRK AKADEMİ Adres : Merkez Mah. Selimiye Cad. Mayavera Evleri Sit. 1. Etap Dk:9/58 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6404006
  • FİLİZ COŞKUNER BALE KURSU (Enise Balay) Adres : Atatürk Mah. Hilal 86 Cad. Defne Sok. Hilal 86 Blokları 1. Blok D:4 Büyükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 8810276
  • BÜYÜKÇEKMECE DANS Adres : Fatih Mah. Kalyon Sok. Büyükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (543) 6839764

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Bir yorum bırakın