MACMAĞAZA Telefon Numarası

Adres : Osmanağa Mah. Mühürdar Fuat Sok. 18 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3302043DİĞER FİRMALAR

  • ÖZ-GÜN PC Adres : Feyzullah Mah. Çetin Sok. 10 Merthan Apt. Adatepe, Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4411627
  • DİJİTEK BİLİŞİM Adres : Yukarı Mah. Çırçır Cad. 12 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3062474
  • ÖZKANLAR ELEKTRONİK Adres : Çavuşoğlu Mah. Yakacık Cad. 130 Dk:2 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3742375
  • MSG GROUP Adres : Yakacık Yeni Mah. Öğretmen Sok. 8 Hayma Apt. K:2 D:3 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 5509161
  • ARTIFEKS Adres : Orta Mah. Bektaş Sok. 16 D:1 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3770300

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın