MACRO AYAKKABI OTELCİLİK TURİZM SAN. VE TİC.A.Ş. Telefon Numarası

Adres : Mahmutbey Mah. Peyami Safa Cad. 44 Bağcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4454586DİĞER FİRMALAR

  • BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL TESİSLERİ Adres : Gümüşdere Köyü Sarıtepe Kampüsü Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3597919
  • YUVA OTEL Adres : Kilyos Mah. Kale Cad. 14 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2011043
  • YONCA OTEL VE RESTAURANT (Selahattin Örs) Adres : Kilyos Mah. Kale Cad. 32 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2011045
  • VARSAN Adres : Reşitpaşa Mah. Büyükdere Cad. 237 Noramin İş Mrk. K:2 D:204 Maslak, Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 5515000
  • GRANCA Adres : Maslak Mah. Ahi Evran Cad. 245 Nazmi Akbacı İş Mrk. D Blok Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2872036

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Sitemizde bir çok kurumun iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, vergi daireleri gibi devlet kurumlarınında iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Vergi dairesi telefon numarası, o kuruma ulaşabileceğiniz en kısa ve kestirme yoldur. Kullanıcı deneyimine göre tek tıkla arayıp ulaşabileceğiniz bu kurumla vatandaşlık görevinizi kolayca yerine getirebilir ve ülkemizin refahına katkı sağlayabilirsiniz.

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Etiketler:

Bir yorum bırakın