Mahir Gökmen Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Üniversite Mah. Uran Cad. 10 Parseller, Avcılar, İstanbul

Telefon : 4 (442) 999DİĞER FİRMALAR

  • Mehmet Yılmaz Adres : Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. 75 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6280758
  • Mehmet Lütfi Hocaoğlu Adres : Menderes Mah. Atışalanı Cad. 307. Sok. 2 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4403232
  • Cüneyt Kafkas Adres : Menderes Mah. Kazım Karabekir Cad. 1 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6451616

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Bir yorum bırakın