Maksat Sarıbayev Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Gümüşpala Mah. İskeçe Cad. 64 İbb Sosyal Tesisler Durağı Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5985555DİĞER FİRMALAR

  • Selim Kum Adres : Yeşilkent Mah. 2011. Sok. 25 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (850) 4737777
  • Meriç Ege Adres : Hürriyet Mah. Gazi Cad. 44 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6891212
  • MEHMETŞAH KAYA MUAYENEHANESİ (Mehmetşah Kaya) Adres : Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı 27 Esenyurt İş Mrk. K:3 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6996867

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Maksat Sarıbayev Telefon Numarası

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Bir yorum bırakın