Mehmet Can Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Merkez Mah. Fatih Sok. 12 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5915190DİĞER FİRMALAR

  • Mehmet Yılmaz Adres : Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. 75 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6280758
  • Mehmet Lütfi Hocaoğlu Adres : Menderes Mah. Atışalanı Cad. 307. Sok. 2 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4403232
  • Cüneyt Kafkas Adres : Menderes Mah. Kazım Karabekir Cad. 1 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6451616

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Bir yorum bırakın