Mehmet Gümüş Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Mustafa Kemal Paşa Mah. Kayabaşı Sok 1/3 Avcılar, İstanbul

Telefon : 4 (445) 058DİĞER FİRMALAR

  • Selim Kum Adres : Yeşilkent Mah. 2011. Sok. 25 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (850) 4737777
  • Meriç Ege Adres : Hürriyet Mah. Gazi Cad. 44 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6891212
  • MEHMETŞAH KAYA MUAYENEHANESİ (Mehmetşah Kaya) Adres : Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı 27 Esenyurt İş Mrk. K:3 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6996867

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Bir yorum bırakın