Mehtap Durmuş Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Mustafa Kemal Paşa Mah. Kayabaşı Sok. 1/3 Avcılar, İstanbul

Telefon : 4 (445) 058DİĞER FİRMALAR

  • Mehmet Faruk Çekmeceli Adres : Saadetdere Mah. Doğan Araslı Blv. 4. Sok. 1 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6200620
  • Faruk Moin Adres : Akşemseddin Mah. Doğan Araslı Cad. 4 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6903041
  • Yeker Nuri Adres : Bağlarçeşme Mah. 19 Mayıs Blv. 18 Esenyurt, İstanbul Telefon : 4 (440) 212

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Mehtap Durmuş Telefon Numarası

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Bir yorum bırakın